30 Kasım 2022

Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi Ücretsiz 2016 Yaz Spor Okulları Kursları

Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi‘nin her yıl düzenlediği, çocuklara yönelik ücretsiz 2016 Yaz Spor Okulları Kurslarına kayıtlar başlıyor.

9 FARKLI KURS BRANŞINDA EĞİTİM

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve geçtiğimiz yıl 1250 öğrencimizle yazı dolu dolu geçirmiş olduğumuz “Yaz Spor Okulları“nın bu yılki kayıtları başlıyor.

Birinci döneminin 11 Temmuz 2016’da, İkinci döneminin ise 8 Ağustos 2016’da başlayacağı ücretsiz Yaz Spor Okulları için kayıtlar 6 Haziran- 8 Temmuz 2016 tarihleri arasında alınacak. İki dönemden oluşan ve basketbol, futbol, yüzme, masa tenisi, folklor, badminton, kort tenis, İngilizce ve voleybol gibi branşlarda eğitimlerin verileceği yaz spor okullarında öğrencilerimiz bir adet branş seçme hakkına sahip olacaklar. Yaz Spor Okullarının branş seçiminde yüzme branşını seçen öğrencilerimiz diğer branşlardan bir adet seçme hakkına sahip olacaklar.

HER ÖĞRENCİ BİR KURS SEÇEBİLECEK

Her öğrencinin sadece bir branş seçebileceği kursa başvuru için; veli izin belgesi, öğrencisin sağlık durumuyla ilgili taahhütname, nüfus cüzdan fotokopisi, bir adet fotoğraf ve müracaat etmesi gerekiyor.

* Alanında uzman eğitimciler tarafından eğitim verilecek olan Yaz Spor Okulu’na katılacak olan çocuklara Çerkezköy Belediyesi tarafından kıyafet verilecek ayrıca Belediye Hizmet Binası önünden servis temin edilecek.

www.cerkezkoy.bel.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*