30 Kasım 2022

Sakarya Geyve ve Akyazı SGM Çocuk Kulüpleri Dönem Kursları Başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geyve ve Akyazı SGM Çocuk Kulüpleri Kurslarında,  kayıtlar 11 Eylül 2017 Pazartesi günü başlıyor.

Kursların başlangıç tarihi ise; 7 Ekim 2017 Cumartesi günü.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerine devam eden Geyve ve Akyazı Sosyal Gelişim Merkezlerinde Çocuk Kulüpleri Dönem Kursları başlıyor.

Kurslara,  7-14 yaş arası öğrenciler 11 Eylül 2017 tarihinden itibaren kayıtlarını yaptırmak için başvurabilirler.

13 farklı branş

Geyve SGM’deki eğitimler ve kurslar arasında; Akıl Oyunları, Bağlama, Becerikli Eller, Bilgisayar Tasarım, Drama-Diksiyon, Gitar, İngilizce, Kuran-ı Kerim ve Değerler Eğitimi, Maket Yapımı, Melodika, Resim, Satranç ve Tasarım olmak üzere 13 farklı branşta dersler olacak.

Yeni bilgiler öğrenecekler

Akyazı SGM’de de 12 farklı branşta kurs açılacak. İngilizce, Becerikli Eller, Tasarım, Drama-Diksiyon, Resim, Keman, Bağlama, Akıl Oyunları, Gitar, Satranç, Bilgisayar Tasarım, Kuran-ı Kerim ve Değerler Eğitimi derslerinde eğitimler olacak.

Kurslara Kayıtlar 11 Eylül 2017 Pazartesi başlıyor

11 Eylül Pazatesi günü başlayacak olan kayıtların ardından, ilk ders zili 7 Ekim 2017 Cumartesi günü çalacak. Ayrıca Çocuk Kulüpleri kurslarına yönelik çalışmalar da devam ediyor. 7- 14 yaş arası öğrencilerin eğitimleri için, eğitmenler derslerin teknik ve teknolojik altyapını oluşturdu.

Akyazı ve Geyve Sosyal gelişim  merkezileri kurslarına katılmak isteyenler; kayıt işlemlerini www.sakarya.bel.tr veya Sosyal Gelişim Merkezlerinden bizzat yapabilirler.

Kurslar hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar, Geyve SGM için (0264) 517 10 06, Akyazı SGM için ise (0 264)418 18 36 numaraları arayabilirler.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi: www.sakarya.bel.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*