30 Kasım 2022

Melikgazi’de Yüzme Kursu Kayıtları Başladı

Melikgazi'de Yüzme Kursu Kayıtları Başladı
Melikgazi'de Yüzme Kursu Kayıtları Başladı

Melikgazi Belediyesi tarafından çocukların sosyal yaşama katılmaları, kendilerini geliştirmeleri için spor ve sanat kursları düzenlenmektedir. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen kurs programlarında yüzme kursu kayıtları başlamıştır. Melikgazi yüzme kursu kayıtları hakkında aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Melikgazi belediyesi çocukların verimli vakit geçirmeleri ve psikometri becerilerinin gelişmesi için düzenli olarak spor ve sanat kursları gerçekleştirmektedir. Çocukların yeni bir şeyler öğrenmelerini sağlayan bu kurslar ayrıca çocukların sosyal yaşama katılarak iyi bir arkadaşlık ortamı kurmalarına da yardımcı olmaktadır. Profesyonel eğitmenler tarafında verilen bu kurs programlarında çocuklar her zaman desteklenmekte ve kendilerini geliştirmeleri için çalışmalar yürütülmektedir. Yüzme kursları dışında belediye tarafından çocuklar için farklı kurs programları ve etkinlikler düzenlenmektedir. Bunlar hakkında bilgi almak için belediyenin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Melikgazi Yüzme Kurslarına Kimler Katılabilir?

Melikgazi Belediyesi tarafından düzenlenen yüzme kursları ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. 8-1 4 yaş arasında bulunan kız ve erkek çocuklar bu kurs programlarına katılabilmektedir.

Melikgazi Yüzme Kursu Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?

Melikgazi yüzme kursu kayıtları 18 Nisan 2022 tarihinde başlamıştır. Kurs kayıtları 13 Mayıs 2022 Cuma ününe kadar devam edecektir. Kurs programlarına katılacak olan erkek ve kız çocuklar için kontenjan sınırlaması bulunmaktadır. Bu nedenle vakit kaybetmeden kurs programlarına kayıtların yapılması gerekir.

Melikgazi Yüzme Kursu Kayıtları Nasıl Yapılıyor?

Melikgazi yüzme kursu kayıtları Melikgazi belediyesinin internet sitesi üzerinden online işlemler bölümünden gerçekleştirilmektedir. https://ulakbel.melikgazi.bel.tr/WebBasvuru/yuzmekurscocuk#/ bu adres üzerinden veliler çocuklarını kurslara kayıt yaptırabilirler.

Melikgazi Yüzme Kursları Nerede Yapılıyor?

Melikgazi belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz yüzme kursları Danişmentgazi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilmektedir. Kurs programları erkek ve kızlar için farklı günlerde gerçekleştirilmektedir. Kız çocukları için yüzme kursları Cumartesi günü verilmektedir. Erkek çocukları için ise yüzme kursları Pazar günleri verilmektedir.

Hijyen kurallarına uyularak gerçekleştirilen yüzme kursları hakkında bilgi almak için Danişmentgazi Sosyal Tesislerine gidip bilgi alabileceğiniz gibi 0(352) 252 16 86 numaralı telefonu arayarak da ilgi alabilirsiniz.

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*