28 Kasım 2022

Manisa Turgutlu Belediyesi Tiyatro Kursları Yeni Yetenekler Arıyor

TURGUTLU BELEDİYESİ 2016 TİYATRO KURSU

Manisa Turgutlu Belediyesi Şehir Tiyatrosu topluluğu, ekiplerine katacakları yeni yetenekler için “tiyatro drama kursları“na başlıyor. Sahne sanatlarında kendine güvenen, 16 yaş ve üzeri Turgutlu’daki vatandaşların katılımına açık olan kurslar kapsamında, drama eğitimleri verilerek yeni yeteneklerin keşfedilmesine fırsat tanınacak.

Turgutlu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde, Alpay Erdoğmuş genel sanat yönetmenliğinde başarılı bir sezon geçiren Tiyatro Topluluğu, tiyatroya yeteneği olan Turgutlulular’ı ekibine katmak için drama kurslarına başlıyor.

Kurulduğu günden bu yana hem yetişkin hem de çocuk oyunlarıyla tiyatroseverlerden tam not alan Turgutlu Tiyatro Topluluğu, drama kurslarıyla yeni yeteneklerin ekibe katılımını sağlayacak.

Tiyatro sanatını sevdirmesinin yanı sıra kendine güveni olan Turgutlulu’nun yeteneklerini ortaya çıkarmasına fırsat tanıyacak Tiyatro Drama Kursları için kayıt yaptırmak ve bilgi almak isteyenler, 8 Ağustos- 2 Eylül 2016 tarihleri arasında şahsen Turgutlu Belediyesi Çözüm Masası’na başvurabilecekler.

Turgutlu Belediyesi: www.turgutlu.bel.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*