30 Kasım 2022

Konya Selçuklu Belediyesi 2016 Yaz Spor Okulları Kursları Başlıyor

Konya Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü‘nün düzenlediği, 2016 Yaz Spor Okulları kurslarına kayıtları sürüyor. Her yıl çok sayıda başvurunun yapıldığı ve binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Selçuklu Yaz Spor Okullarında 14 kurs branşında eğitim verilecek.

Geçtiğimiz yıl kurs sayısını artıran Selçuklu Belediyesi Yaz Spor Okulları, bünyesine dahil ettiği yüzme, tenis ve satranç kurslarından sonra öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü. Selçuklu Belediyesi Yaz Spor Okulları kayıtların başladığı 09 Mayıs tarihinden itibaren alınan kayıt sayısı 5300 kişiye ulaştı.

Selçuklu Belediye Spor Kulübü, 2016 Yaz Spor Okulları eğitimlerine 20 Haziran 2016 tarihinde başlanacak 02 Eylül 2016 tarihinde sona erecek.

Selçuklu Belediyesi Yaz Spor Okullarında; Basketbol, Futbol, Voleybol, Hentbol, Cimnastik, Tekvando, Karate, Kick-Boks, Wushu, Judo, Yüzme, Tenis, Satranç ve Güreş branşlarında eğitim verilecek.

Selçuklu Belediyesi Yaz Spor Okullarında, kentin farklı merkezlerinde ve noktalarında yer alan çok sayıda merkezde eğitim verilecek.

Kayıt ve kurslarla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler; Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Merkezi olan Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonundan, Kulübün (0332) 248 00 43 numaralı telefonundan veya Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü internet sitesinden bağlantıya geçebilirler.

Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü: www.selcuklubelediyespor.com

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*