30 Kasım 2022

Karaman Belediyesi 2017-2018 Sonbahar-Kış Dönemi Kurs Kayıtları Başlıyor

Karaman Belediyesi Yeni Dönem Kursları ve Kayıt Başvuru Tarihleri Ne Zaman Açıklandı

Karaman Belediyesi‘nin düzenlediği, Mümine Hatun Kültür Merkezi ve Beyazkent Spor ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan, 2017-2018 dönemi kurs kayıtları başlıyor.

Karaman‘da yaşayan hanımların büyük ilgi gösterdiği spor aktiviteleri ve kurs faaliyetleri olan merkezlerde yeni dönem kurs kayıtları başlıyor.

Karaman Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile açılacak olan kurslara başvuru ve kayıtlar; 5 Eylül 2017 ve 02 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak.

2017 Sonbahar döneminde açılacak olan yeni dönem Karaman Belediyesi kursları ise şöyle; Resim, Ebru, Mis Sabun, Kur’an-ı Kerim, Bilgisayar, Kat-ı Sanatı, Makine ve El Tekstili, Kırkyama, İğne Oyası, Takı Tasarım, Bağlama, Keman, Gitar, Kitre Bebek, Taş Bebek kursu.

Karaman Belediyesi‘nin açacağı kurslara katılmak isteyen hanımlar, Mümine Hatun Kültür Merkezi ve Beyazkent Spor ve Kültür Merkezi’ne şahsen başvurabilirler. Bu kursların yanı sıra talepler doğrultusunda farklı branşlarda da kurslar açılacak.

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar; Mümine Hatun Kültür Merkezi’nin 212 22 10, Beyazkent Spor ve Kültür Merkezi’nin 217 11 13 numaralı telefonlarını arayabilecekler.

Karaman Belediyesi: www.karaman.bel.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*