29 Kasım 2022

Kadir Has Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Sosyal Medya Uzmanlığı kursu

Teknoloji ile iletişim araçlarının baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde; şirketlerin, iletişim, halkla ilişkiler ve reklamcılık faaliyetlerinde, rekabette bulunabilmeleri için, Sosyal Medya’yı etkili bir şekilde kullanmaları gerekmektedir. Bu sebepledir ki; Kurum ve firmaların, Sosyal Medya konusunda bilgili ve yetişmiş genç ve dinamik iş gücüne olan ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır.

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, 17 Ekim 2015 – 26 Aralık 2015 tarihleri arasında Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı kursu düzenliyor.

Markaların tüketiciyle iletişiminin ilk adımından başlayıp son adımına dek nasıl bir yol izlediklerini öğreneceğinizin bu kurs programı, size amaçladığınız kariyerin kapısını açmakla kalmayacak aynı zamanda, gündeme hâkimiyet kazandırarak yeni bir bakış açısı kazanmanıza da yardımcı olacaktır.

Türkiye’nin ilk sosyal medya sertifikalı kurs programı olan SMAKHAS, sizi kendi alanında deneyimli, uzman ve başarılı profesyoneller ile buluşturuyor.

Kurs Programı ; 17 Ekim- 26 Aralık 2015 tarihlerinde Toplam 11 hafta boyunca, her Cumartesi 10.30 – 17.30 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Kurs Ücreti: 2250 TL + KDV (%8)’dir.Anlaşmalı kredi kartlarına taksit seçeneği bulunmaktadır.

Kadir Has Üniversitesi

Adres: Kadir Has Caddesi. Cibali, Fatih – İstanbul

Telefon: 0212 533 57 65 / 12 18

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*