30 Kasım 2022

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Kurs Kayıtları Devam Ediyor!

Kadiköy Halk Eğitim Merkezi Kurs Kayitlari Devam Ediyor
Kadiköy Halk Eğitim Merkezi Kurs Kayitlari Devam Ediyor

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu uzun yıllardır Kadıköy’de yaşayan vatandaşlara hizmet veren bir eğitim kurumudur. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak gerçekleştirilen faaliyetlerde hem kişilerin mesleki becerilerinin gelişmesi sağlanırken, yeni becerilerde elde etmeleri amaçlanmaktadır. Bunların yanında yapılan sosyal ve kültürel faaliyetler ve sergiler ile birlikte bu bölgede yaşayan kişilerin katılımı da sağlanmaktadır.

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Kurs Başvuruları Nasıl Yapılır?

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Kurs başvuruları için https://kadikoyhem.meb.k12.tr/tema/index.php öncelikle bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Sitenin ana sayfasında ‘Online Kurs Başvuruları’ bölümü yer almakta. Buraya tıkladığınız zaman karşınıza ‘Ön kayıt Formu’ çıkmaktadır.

Sitede yer alan Ön kayıt formunda sizlerden; kimlik bilgileriniz, eğitim durumunuz, telefon numaranız ve HES kodu bilgileriniz istenmektedir. Bu bilgileri eksiksiz doldurmaya özellikle telefon numaranızı doğru girmeye dikkat edin. Çünkü kurs hakkındaki bilgiler için bu numara ile sizinle iletişime geçecekler. Ev numarası eklerseniz bu numara çalışma saatleri içerisinde 3 sefer aranmakta ve size ulaşılmadığı taktirde başvurunuz yapılmamakta. Bu nednele bir cep telefonu numarası girmeye dikkat ediniz.

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Kurs başvuruları kayıt formu doldurulurken sizlerde hani gün ve saatlerde kursa katılabileceğinize dair bilgiler istenmektedir. Çünkü kurs branşlarına katılım sayısına göre kurslar açılacak ve herkes için uygun saat ve günler belirlenecektir.

Burada ön kayıt formunda doldurduğunuz bilgiler doğrultusunda katılım çokluğuna göre kurs programları açılmaktadır. Birden fazla kursa kayıt için başvuru yapabilirsiniz.

Kurs kayıtları için ön kayıt formunu doldurduktan sonra kursa kesin kayıt için kayıt toplantısına katılmanız gerekir. Kesin kayıt için yapılan toplantı kayıt formunda belirttiğiniz telefon numarasına sms olarak gelmektedir. Toplantıya katılırken yanınızda getireceğini kimlik fotokopisi ile kesin kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şuan internet sitesine giriş yaptığınızda Emlak Danışmanlığı Kurs kayıtları, Hasta Yaşlı Bakım Elemanı Kursu ve Uygulamalı Web Sitesi Kurma Kursu gibi kursların başvurularının devam ettiğini görebilirsiniz. Duyurular kısmından bu kurslar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Kurs Branşları Hangileridir?

Kadiköy Halk Eğitim Merkezi Kurs Kayitlari Devam Ediyor-2
Kadiköy Halk Eğitim Merkezi Kurs Kayitlari Devam Ediyor-2

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Kurs branşları yukarıdaki görselde ayrıntılı olarak gösterilmiştir. Siz kayıt olmak istediğiniz kurs branşına göre kayıt formunda istediğiniz bölümü seçebilirsiniz. Bu kursların bazıları online olarak yapılmakta iken birçok kurs kurs merkezinde gerçekleştirilmektedir. Kurslar hakkında detaylı bilgi almak için kurs merkezlerine gidebilir ya da iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*