28 Kasım 2022

İzmir Ödemiş Belediyesi 2016-2017 Kültür Sanat Kurslarına Kayıtlar Başladı

İzmir Ödemiş Belediyesi‘nin her yıl düzenlediği, 2016-2017 yeni dönemi, kültür sanat kurslarına  kayıtlar başladı. Kurs kayıtları, Kültür Merkezi binasında bulunan Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır.

Ödemiş Belediyesi bünyesinde çalışmaları sürdüren “Türk Halk Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Korosu ve gitar” branşlarındaki kursların yeni dönem çalışmaları başladı. Herhangi bir yaş sınırlaması olmayan kursların yeni dönem kayıtları da alınıyor. Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde alınan kayıtlar, hafta içi hergün mesai saatleri içinde yapılabilir. Müracaat için katılımcıların ilgi formu doldurularak, meclis kararına göre bir dönem boyunca geçerli olmak üzere belirlenen 17 TL ödemesi gerekmektedir.

Ege Üniversitesi Konservatuarı öğretim görevlileri tarafından verilen eğitimler, hafta içi akşam saatlerinde Kültür Merkezi Binasındaki salonlarda yapılıyor. Kurslar için katılımcılara ücretsiz servis hizmeti de sunulmaktadır. Çalışma takvimine göre; Pazartesi akşamları Gitar, Salı akşamları Türk Sanat Müziği Korosu ve Perşembe akşamları ise Türk Halk Müziği Korosu çalışmaları yapılmaktadır.

Ödemiş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

Adres: Zafer Mahallesi. Atatürk Caddesi. No:143. Ödemiş Belediyesi Kültür Merkezi. Ödemiş-İZMİR

Telefon: (0232) 545 11 99

Web: www.odemis.bel.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*