30 Kasım 2022

İstanbul Oya Tolga Profesyonel Makyaj Kursu / Makeup Artist Eğitimi

İstanbul Beşiktaş’ta faaliyet gösteren Oya Tolga Makeup Academy, 2 ay süreli Profesyonel Makyaj Kursu / Makeup Artist Eğitimi kursu düzenliyor.

Oya Tolga; Makyaj Stüdyosunda verdiği profesyonel makyaj eğitimi ile genç makyaj sanatçıları yetiştirmektedir.

Kurslar, hafta içi Salı, Çarşamba saat 13.00-17.00 arası devam etmektedir. Oya Tolga öğrencileri ile bire bir çalışmaktadır ve kurs süresi 2 aydır.

Kurs ücreti: 6.000 TL.

Kurs bire bir verildiğinden ötürü kişinin ne zaman katılacağının bir önemi yok isteyen dilediği vakit bu kursa dahil olabilmekte vakti müsait olmayan Katılımcılar için haftada 1 gün katılarak programı 4 aya uzatmak da mümkün olabiliyor.

Bunun dışında bu Kurs Programına katılanlar Oya Hanımın 2 ayda bir düzenlediği 5. Günlük fiyatı 5000 TL olan Hızlandırmış Kursuna bedava katılma hakkına ve öğrendiklerini daha iyi pekiştirme şansına sahip olabiliyorlar tabi aynı şekilde Hızlandırılmış programa katılanlara da sadece aradaki 1000 TL lik farkı ödemek üzere bu uzun vadeli Kursa katılma fırsatı tanınıyor.

Oya Tolga kurslardan herhangi birine kayıt olan Öğrencisini mevcut programdan bağımsız olarak mesleği tam anlamıyla öğretmeden mezun etmiyor yani siz kurs süresince mesleği icra edecek kıvama gelmediyseniz ücretsiz olarak Oya Hanımdan eğitim almaya devam ediyorsunuz.

Oya Tolga, hem piyasadaki yarım asırlık itibarından hemde kendi ahlaki değerlerinden ötürü Eğitimlerine katılan hiçbir öğrencisini tam olarak eğitildiğinden ve mesleğe hazır olduğuna kanaat getirmeden mezun edip Diploma vermiyor.

Bu kurslardan herhangi birine katıldıktan sonra bu mesleği gerçek anlamda öğreneceğinizden vede Oya Tolga Diplomasının İş bulma noktasında çok geçerli bir Referans olacağından emin olabilirsiniz…

Oya Tolga Makeup Academy: oyatolgamakyajkursu.com

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*