26 Kasım 2022

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSMEK 2016 Ücretsiz Yaz Kursları Başlıyor

İSMEK KURSLARI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘nin düzenlediği, İSMEK 2016 Ücretsiz Yaz Dönemi Kursları başlıyor. 9 yaşından büyük çocukların ve gençlerin katılabileceği ücretsiz İSMEK Yaz Okulları Kursları’nda bu yaz  kayıtlar, 1 Haziran 2016 tarihinde başlayacak.

Yaz kurslarında; 9-11 yaş (çocuk), 12- 15 yaş (çocuk) ve 16- 21 yaş (genç) gruplara eğitim verilecek. 11 Temmuz itibariyle başlaması planlanan eğitimler için İSMEK kurs merkezlerinden kayıt yapılabileceği gibi www.ismek.org adresi üzerinden ön kayıt başvurusu da yaptırılabilecek. Web sitesinden yapılan başvuruların ise kurs merkezine gidilerek asıl kayda dönüştürülmesi gerekecek.

Kurslar 4 Eylül 2016’ya Kadar Devam Edecek

Toplam 33 ana alanda verilmesi planlanan eğitimler, İSMEK’in diğer tüm eğitimleri gibi ücretsiz olacak. Yaz kurslarında eğimler, 4 Eylül 2016’ya kadar devam edecek. Yetişkin eğitimi için yeni dönem kayıtları ise 5 Eylül 2016 tarihi itibariyle başlayacak.

Kurslara katılacak öğrencilerin yaş grupları ve kursa gelebilecekleri zaman dilimleri:

ismek-yaz-okulu-kursları-saatleri

Yukarıdaki tablodan anlaşılabileceği üzere 9-11 yaş ile 12- 15 yaş grubu sabah ve öğle kurslarına katılabilecektir.

İSMEK’te bu yaz açılacak tüm ana kurs branşları; Ahşap teknolojisi, Aile ve tüketici birimleri, Bahçecilik, Bilişim teknolojileri, Büro yönetimi ve sekreterlik, Çocuk gelişimi ve eğitimi, El sanatları teknolojisi, Gazetecilik, Giyim ve üretim teknolojileri, Grafik ve tasarım, Güzellik ve saç bakım hizmetleri, Halkla ilişkiler  ve organizasyon, Hasta ve yaşlı hizmetleri, Hayvan sağlığı, Kişisel gelişim, konaklama ve seyahat, Kuyumculuk teknolojisi, Muhasebe ve finansman, Müzik ve gösteri sanatları, Okuma-yazma-, pazarlama ve perakende, radyo televizyon, sanat ve tasarım, seramik ve cam, spor, yabancı diller, Yiyecek ve içecek hizmetleri.

Bu ana branşlarda yer alan tüm kursların listesine ise;  BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

İSMEK Web sitesi: www.ismek.org

1 Kurs Yorumu Var: İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSMEK 2016 Ücretsiz Yaz Kursları Başlıyor

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*