28 Kasım 2022

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ücretsiz Spor Kursları Kayıtları Sürüyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi‘nin düzenlediği, 2016-2017 Kış dönemi, Ücretsiz Spor Kursları Kayıtları Sürüyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Hatay’a kazandırdığı ve Türkiye’nin ikinci büyük spor kompleksi olan HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi Hataylıların faydalanması için, sporun çeşitli branşlarında kayıtlar almaya devam ediyor.

Hatay’ın ulusal ve uluslararası sportif organizasyonlarda boy göstermesi ve söz sahibi olabilmesi için büyük çaba harcayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, spora verdiği destek ve teşviklerle Hataylıların spor sayesinde kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlıyor.

HBB SPOR KOMPLEKSİ, SAĞLIKLI NESİLLER İÇİN HİZMETTE SINIR TANIMIYOR

HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde 21 spor branşında ücretsiz spor kurslarıyla vatandaşlara geniş imkânların sağlandığının altını çizen HBB yetkilileri, özellikle çocukların ve gençlerin faydalanması amacıyla kurs kayıtlarının devam ettiğini bildirdi.

Sağlıklı bir neslin yetişmesine ve geleceğe dair umutların tazelenmesine vesile olan HBB Spor Kompleksi, kompleksten yararlanan vatandaşlara stres ve kaygı azaltıcı çalışmalar, öz değer ve güveni arttıracak pozitif bakış açısı kazandırmak amacıyla da spora ve sporcuya psikolojik destek vermeye başladı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi: www.hatay.bel.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*