30 Kasım 2022

Hatay Antakya Belediyesi Ücretsiz Kurs Kayıtları Sürüyor

ANTAKYA BELEDİYESİ 2016 ÜCRETSİZ YAZ OKULU KURSLARI

Hatay Antakya Belediyesi‘nin düzenlediği, çocuklara ve gençlere yönelik 2016 yılı yaz dönemi ücretsiz yaz okulu kursları, gençleri kültür sanatla buluşturmaya devam ediyor. Piyano, Gitar, Keman, Bağlama, Yan flüt, Ney, Resim, İngilizce ve Halk Oyunları gibi alanlarda ücretsiz kurs imkanı sağlayan Antakya Belediyesi, kayıtların sürdüğünü bildirdi.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yaz kursları kapsamında çocuklara ve gençlere yönelik Piyano, Gitar, Keman, Bağlama, Yan flüt, Ney, Resim, İngilizce ve Halk Oyunları kurslarımız devam ediyor.

Antakya Belediyesi olarak eğitime verdiğimiz önemi siz değerli velilerin; yeteneklerini keşfedeceğimiz çocuklarınızın yaz dönemi boyunca daha verimli, eğitici, öğretici ve eğlenceli vakit geçirebileceği kurslarımıza gençlerimizi bekliyoruz.

Kurs eğitmenlerimiz seçkin kişiler olmakla birlikte, hazırlamış olduğumuz program çerçevesinde kurslarımız periyodik olarak devam etmektedir.

Kurslarımız, hafta içi her gün Palladium AVM yanında bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü binasında devam etmektedir. Katılmak isteyen öğrencilerimizin 0 (326) 213 16 15 numaralı telefona başvuru yapabilirler.”

Antakya Belediyesi: www.antakya.bel.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*