30 Kasım 2022

Gümüşhane 2016 Ücretsiz Yaz Spor Okulları Açılıyor

Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü‘nün düzenlediği, çocuklara ve gençlere yönelik ücretsiz 2016 Yaz Spor okulları kurslarına kayıtlar başladı.

Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, çocuklarımızı ve gençlerimizi spora kanalize etmek, spor yolu ile onları kötü alışkanlıklara karşı korumak, ruhen ve bedenen sağlıklı vatanını ve milletini seven, hoşgörülü arkadaşlık duyguları gelişmiş, iyiyi güzeli takdir edebilen, başkalarına karşı saygılı, işbirliği yapan, kendini kontrol edip kurallara uyabilen bir nesil yetiştirebilmek ve spor kulüplerine yeni sporcular kazandırmak amacıyla,  29 Haziran 2016 tarihinde saat 14.00 de İl Spor Merkezleri açılışı yapılacaktır.

Gümüşhane İl Spor Merkezi‘ne, 5-18 Yaş Gruplarından herkes Kayıt yaptırabilecek olup, kayıtlar yıl boyu devam edecektir ve kurslar ücretsizdir.

Başvuru ve kayıt yaptırılabilecek kurslar ise şunlardır: Aikido, atıcılık, atletizm, badminton, basketbol, boks, bilardo, hentbol, halk oyunları, karate, kick boks, kayak, masa tenisi,  muay thai, satranç, taekwondo(tekvando), voleybol, vücut geliştirme-bilek güreşi, wushu, tenis.

Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü: gumushane.gsb.gov.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*