30 Kasım 2022

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2016 Yaz Kursları

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 2016 yılı dönemi Ücretsiz Yaz Kurslarına kayıtlar başladı. Yaz kurslarına 5-18 yaşları arasındaki tüm çocuklar ve gençler başvuruda bulunabilirler.

Kursların başlangıç tarihi: 29 Haziran 2016

Bu yaz Erzincan’da açılacak olan yaz kurslarının listesi ise şöyle: Atletizm, halter, hentbol, hokey, judo, atıcılık,  bilardo, binicilik, tekerlekli kayak, kano, muay thai, voleybol, wushu, karate, voleybol, bilek güreşi, taekwondo, tenis, badminton, okçuluk, izcilik, bocce, bowling, dart, basketbol, bisiklet, kickboks, futbol, masa tenisi, satranç, dart, boks, jimnastik, fitness, bisiklet, wushu, güreş, halk oyunları ve yüzme kursu.

erzincan-gençlik-spor-müdürlüğü-2016-yaz-spor-okulları-ücretsiz-kursları-kayıt-başvuruAyrıca, Erzincan Yaz Spor Okulu kurslarından bundan böyle aileler de faydalanabilecek.Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından, tüm illerde uygulanmaya başlanan “Ailemle Spor Yapıyorum” projesi sayesinde, aileler de çocuklarıyla birlikte spor kurslarınakatılmanın keyfine varacaklar. Ailelerin çocuklarıyla birlikte verimli vakit geçirmelerini ve spor yapma alışkanlığı kazanmasını sağlamayı amaçlanan spor kurslarının da başvuruları yineGaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılabilir.

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2016 yaz kurslarına katılmak isteyenler veli izin belgesi, sağlık raporu, nüfus fotokopisi ve 2 adet vesikalık fotoğraf ile birlikte başvurularını Müdürlüğe  veya Yüzme havuzu kayıt bürolarına giderek yapabilirler. Kursların  yapılacağı yerler, kayıt ve başvuru ile ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz telefon aşağıda yer almaktadır.

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü:

Adres: Atatürk Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi 106 Sokak. ERZİNCAN

Telefon:(0446) 223 69 33

Web: erzincan.gsb.gov.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*