29 Kasım 2022

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Girişimcilik Eğitimleri – AĞUSTOS 2016

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması, sürdürülebilir işletmelerin kurulması ve KOSGEB desteklerinin daha etkin kullanımını sağlamak üzere “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri” düzenleyecektir.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bir iş planına dayalı olarak kuracağı işletmelerin başarı düzeylerini artırmak amacıyla düzenlenmektedir.

KOSGEB destekleri kapsamında yeni bir iş kurma fikri olan girişimcilerin desteklenmesine yönelik olarak, Yeni Girişimci Desteği başlığı altında 50.000-TL sı hibe, 100.000-TL sı faizsiz geri ödemeli olmak üzere toplamda 150.000-TL lık yeni girişimci desteği verilmektedir. Bu destekten faydalanmak isteyenlerde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi‘ne katılarak sertifika alma şartı aranmaktadır. Geri Ödemesiz olarak verilen 50.000-TL nin 2.000-TL si işletme kuruluş desteği, 18.000-TL si kuruluş dönemi makine, teçhizat, ofis donanım ve yazılım desteği ve 30.000-TL si işletme giderleri desteği olarak kullanılmaktadır.

Edirne ETSO Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri kursları, 15-18 Ağustos 2016 tarihlerinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenecektir. 4 gün sürecek olan eğitime katılım ücretsiz olup sertifika alabilmek için eğitimlere devam zorunluluğu bulunmaktadır.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine katılmak isteyenlerin; Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na bizzat gelerek 9 Ağustos 2016 Salı günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

ETSO – Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

Adres: 1. Murat Mahallesi. Talatpasa Caddesi. No: 80. EDİRNE

Telefon:  (0 284) 225 10 14 (pbx)

Web: etso.org.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*