25 Kasım 2022

Bursa Orhangazi Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi – ARALIK 2016

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu

Bursa Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliği ile, 1-9 Aralık 2016 tarihleri arasında, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kursu düzenlecektir.

Girişimcilik Eğitimi Programında, kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına, iş fikri geliştirmesinin öğretildiği derslerde, iş kurma süreçleri, pazar bulma, finansal planlama ve yönetim, üretim planı, insan kaynakları yönetimi, markalaşma ve marka yönetimi eğitimleri veriliyor.

Girişimcilik Kursuna son başvuru tarihi: 25 Kasım 2016

Kurs süresi: 4 gün

Kurs kontenjanı: 30 kişi

Kurs eğitmeni: Tülin Karaatlı

Orhangazi” ilçesindeki girişimci adaylarına yönelik Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilecektir. Kursu başarıyla tamamlayanlar KOSGEB’in 50.000 TL.ye varan girişimcilik hibesine ve 100.000 TL.ye kadar olan girişimcilik kredilerine başvurma hakkı kazanıyorlar.

KOSGEB’in Girişimcilik Hibe, Kredi ve Destekleri ile ilgili detaylı bilgi için BURAYA TIKLAYINIZ

Eğitime katılmak isteyen girişimci adaylarının, 25 Kasım 2016 Cuma günü mesai sonuna kadar, Orhangazi TSO KOSGEB Temsilciliği‘ne şşahsen gidip başvuru formunu doldurmaları veya www.kosgeb.gov.tr adresinde yer alan “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başvuru formu“nu doldurup (0 224) 573 81 73 numaraya faks veya bilgi@orhangazitso.org.tr mail adresine göndermeleri yeterli olacak.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası: www.orhangazitso.org.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*