25 Kasım 2022

Bursa Nilüfer Belediyesi KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Bursa Nilüfer kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kursu

Bursa Nilüfer Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü İş ve Meslek Edindirme Bürosu ve KOSGEB İl Temsilciliği işbirliğiyle; girişimci adaylarına ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kursu açılacaktır.

Nilüfer Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü İş ve Meslek Edindirme Bürosu, girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmeler kurulmasını sağlamak amacı ile KOSGEB iş birliği ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verecek.

nilüfer-belediyesi-uygulamalı-girişimcilik-kursuGirişimcilerin, KOSGEB Yeni Girişimci Desteği’ne başvurabilmelerini de sağlayacak eğitim için kayıt başvuruları başladı. 18 yaşını dolduran herkes, bir vesikalık fotoğraf ile birlikte 28 Mart 2016 tarihine kadar Nilüfer Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü İş ve Meslek Edindirme Bürosu’na eğitime katılmak için başvurabilir. Nilüfer Belediyesi Dernekler Yerleşkesi’nde 4-14 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirilecek olan eğitim toplam 70 saat sürecek.

Sevi Yumuk Tonak tarafından verilecek eğitimin sonunda katılımcılara Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi verilecek. KOSGEB kursu alan, şirketini açan girişimciler iş planı ile KOSGEB‘ e destek başvurusunda bulunabiliyorlar. Kurul’da yapılan değerlendirme sonucunda şartları taşıyan girişimciye 50 bin liraya varan hibe, 100 bin liraya varan kredi desteği veriliyor.

KOSGEB’in Girişimcilik Hibe, Kredi ve Destekleri ile ilgili detaylı bilgi için BURAYA TIKLAYINIZ

Girişimcilik kursu başvuruları; Nilüfer Belediyesi Halk Evi’ne şahsen yapılabilir, ayrıca 444 16 03 numaralı telefondan eğitimle ilgili detaylı bilgi alınabilir.

Nilüfer Belediyesi Web: www.nilufer.bel.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*