27 Kasım 2022

Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi Ücretsiz Kurslarına Kayıtlar Sürüyor

beyoğlu-belediyesi-cüretsiz-sertifikalı-kurslar

İstanbul Beyoğlu Belediyesi‘ne bağlı bulunan Beyoğlu Gençlik Merkezleri‘nde gençlere yönelik olarak düzenlenen ücretsiz ve sertifikalı kurslara kayıtlar sürüyor.

Kursiyer gençler, 2015-2016 Eğitim döneminde Şişhane ve Okmeydanı Gençlik Merkezleri’nde 18 farklı kategoride verilmeye başlanan kurslarla, kendilerini geliştirerek geleceğe hazırlama imkânı buluyor.

Beyoğlu Belediyesi, Beyoğlu Gençlik Merkezleri’nde verdiği ücretsiz kurslarla gençlere ilgi alanlarına göre eğitim alma ve kendilerini geliştirme imkanı sağlamaya devam ediyor. Gençler 2015-2016 Eğitim döneminde Şişhane ve Okmeydanı Gençlik Merkezlerinde, her biri alanında uzman eğitmenler tarafından verilen kişisel gelişim ve hobi kurslarına katılarak, yeteneklerini geliştirme ve ilgi alanlarının üzerine eğilme fırsatı buluyor.

GENÇLER KURSLARDAN İSTEDİĞİNİ SEÇEBİLİYOR

Beyoğlu Gençlik Merkezlerinde verilmeye başlanan kurslar arasında; Diksiyon, LYS Hazırlık (Türkçe ve Matematik) Bilgisayar, İngilizce, İspanyolca, Arapça, Web Tasarımı, Grafik Tasarım, Bilgisayarlı Muhasebe, Fotoğrafçılık, Tiyatro, Kukla Atölyesi/Kukla Tiyatrosu, Drama, İşaret Dili, Keman, Gitar, Bağlama ve Gençlik Korosu bulunuyor.

KURSLAR TAMAMEN ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI

Ücretsiz ve sertifikalı olan kurslara, Beyoğlu’nda ikamet eden 15-30 yaş arasındaki herkes kayıt yaptırabiliyor. Kontenjan ile sınırlı olan kurslara başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi ya da öğrenci belgesi ile bir adet vesikalık fotoğraf ile Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezleri ve Semt Konaklarından kayıt yaptırabiliyor.

Beyoğlu Belediyesi: www.beyoglu.bel.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*