30 Kasım 2022

Battalgazi Belediyesi Yaz Spor Okulu Kayıtları

Battalgazi Belediyesi Yaz Spor Okulu Kayıtları
Battalgazi Belediyesi Yaz Spor Okulu Kayıtları

Battalgazi Belediyesi çocukların yaz aylarını daha verimli geçirmeleri, spor yapmaları ve sosyal aktivitelere katılmaları adına yaz spor okullarını açmıştır. 7-15 arasındaki çocukların katılacağı bu kurslar ücretsiz olarak verilmektedir.

Battalgazi Belediyesi yaz spor okulları çocukların yaz aylarını hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmeleri için oldukça güzel bir etkinliktir. Çocukların sosyal ve bedensel gelişimlerine katkı sağlayacak olan kurs programları ile yeni bir şeyler öğrenmenin mutluluğunu da yaşayacaklardır.

Battalgazi Belediyesi Yaz Spor Okulu Kayıtları Ne Zaman?

Battalgazi Belediyesi yaz spor okulu kayıtları başlamıştır. Kayıtlar 25 Haziran 2022 Cumartesi gününe kadar devam edecektir. Yaz spor okulu kontenjanları sınırlı sayıdadır. Bu yüzden çocuklarını yaz spor okuluna kayıt yaptırmak isteyenler Sosyal Yaşam Merkezi’ne gidebilir veya aşağıda verdiğim iletişim numaraları ile görüşerek bilgi alabilirler.

Battalgazi Belediyesi Yaz Spor Okuluna Kimler Başvuru Yapabilir?

Battalgazi Belediyesi yaz spor okulu başvuru için 7-15 yaş arasındaki tüm kız ve erkek çocuklar başvuru yapabilir.

Battalgazi Belediyesi Yaz Spor Okulu Ne Zaman Başlayacaktır?

Battalgazi Belediyesi yaz spor okulu etkinlikleri 25 Haziran’da Sosyal Yaşam Merkezi’nde başlayacaktır. Dönemsel olarak yapılacak olan etkinlikler de birinci dönem bir ay sürecektir.

Battalgazi Belediyesi Yaz Spor Okulundaki Brançlar Nelerdir?

Battalgazi Belediyesi yaz spor okulunda birbirinden farklı spor ve sanat etkinlikleri yer almaktadır. Tam gün olarak devam edilecek olan etkinliklere 7-15 yaş arasındaki bütün çocuklar katılabilir. Çocuklar hem kendi ilgi alanlarından dersler seçebilir hem de farklı branşları deneyerek yeni bir şeyler öğrenebilir. Yaz tatilini verimli geçirmek isteyen çocuklar için bu dersler oldukça güzel bir alternatiftir.

Battalgazi Belediyesi yaz spor okulu branşları şunlardır:

Spor Ekinlikleri

  • Futbol
  • Basketbol
  • Voleybol
  • Yüzme
  • Tekvando
  • Satranç

Sanatsal Etkinlikler

  • Resim
  • Müzik
  • Drama

Ayrıca İngilizce dersleri de bu kurslarda yer alan etkinliklerdir.

Battalgazi Belediyesi Yaz Spor Okulu İletişim Bilgileri

Yaz spor okuluna kayıt yaptırmak isteyen veliler Battalgazi Belediyesi’nin Sosyal Yaşam Merkezi binasına gidebilirler. Kurslar hakkında bilgi almak için ise aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilirler.

0422 504 00 44-45

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*