26 Kasım 2022

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Ücretsiz Tenis Kursları

ANTAŞYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YETİŞKİNLERE ÜCRETSİZ TENİS KURSLARI BAŞLIYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi, profesyonel eğitmenler eşliğinde ücretsiz Tenis Kursları düzenliyor. Tenis kursuna, 15 yaşından büyük ve sağlık durumu spor yapmaya uygun herkes başvurabilir.

Tüm spor dallarında geleceğim sporcularını yetiştirmek için yola çıkan Antalya Büyükşehir Belediyesi‘nin açtığı tenis kursları yoğun ilgi görüyor. Profesyonel eğitmenlerin gözetiminde iki aylık tenis eğitimi sonrası başarılı sporcular, turnuvalara katılabilecek düzeye geliyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, tenis kursu ile, Lara Düden Park tenis kortlarında verilen eğitimlerden 15 yaş ve üzeri tüm vatandaşlar ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Profesyonel eğitmen eşliğinde gerçekleşen kurslara katılan öğrenciler ulusal ve uluslararası müsabakalara katılabilecek düzeyde eğitim alıyor.

EĞİTİM SONRASI TURNUVAYA KATILIYORLAR

Eğitmenlerin kursiyerlerle birebir ilgilendiği “tenis kursları“nda, temel bilgilerin yanı sıra, kondisyonun müsabaka boyunca nasıl eşit kullanılacağı eğitmenler tarafından kursiyerlere anlatılıyor. İki ay boyunca devam eden programın sonunda kursiyerler müsabaka oynayabilecek ve turnuvalara katılabilecek düzeye geliyor.

Tenis kursundan ücretsiz olarak yararlanmak isteyenler0242 321 24 70 ya da www.abbsporhizmetleri.com adresinden detaylı bilgiye ulaşabilir.

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*