30 Kasım 2022

Antalya Büyükşehir Belediyesi AKBEM Kursları Başlıyor

Antalya 2016 akbem kursları kayıt başvuru bilgileri

Antalya Büyükşehir Belediyesi‘nin düzenlediği, 8-14 yaş grubu çocuklara yönelik ve 12 farklı birimde 22 ayrı branşta ücretsiz eğitim veren Atatürk Kültür Bilgi Eğitim Merkezleri’nde (AKBEM), kayıtlar başladı.

AKBEM Kurslarına son başvuru kayıt tarihi: 12 Haziran 2016.

AKBEM’in yaz kursları yoğun ilgi görüyor. 8-14 yaş grubu öğrenciler yoğun geçen okul döneminden sonra AKBEM’de hem öğrenmenin hem de eğlenmenin keyfini çıkarıyor. Altındağ, Aksu, Varsak, Yeşil Bayır, Altınova, Kepezaltı, Yenimahalle, Meltem, Çaybaşı, Milli Egemenlik olmak üzere 10 ayrı merkezde hizmet veren AKBEM, yeni merkezleri Dokuma, Uncalı, Konuksever ve Lara’da da yaz kurslarını başlatıyor.

Matematik, Fen Bilgisi, Türkçe, İngilizce, Bilgisayar, Kuran-ı Kerim, Bilim-Teknoloji ve Hızlı Okuma gibi akademik branşlarda eğitim almak isteyen öğrenciler; halk oyunları, modern dans, bale, bağlama, değerler eğitimi, gitar, keman, tiyatro, resim, görsel sanatlar, bez bebek, heykeltıraş, yaratıcı drama gibi kültür ve sosyal branşlara da başvuru yapabiliyor.

Ücretsiz AKBEM kurslarına katılmak isteyen vatandaşlar; tüm merkezlerde başvuru gerçekleştirebiliyor. 12 Haziran 2016’ya kadar kayıt yaptırmak isteyenler, 2 adet fotoğraf ve kimlik fotokopisiyle AKBEM’e başvurabilir.

Kurslarla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler; 444 92 08 telefon numarasını arayabilir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi: www.antalya.bel.tr

İlk Kurs Yorumunu Siz Yazın

Bu Kurs / Kurslarla İlgili Sorularınızı veya Yorumunuzu Aşağıdaki Forma Yazarak Paylaşabilirsiniz.

E-Posta adresiniz gizli kalır, yayınlanmaz.


*